Aynalı Kitap Etiketine Ait Yazılar
03 Eylül 2014

MUTLULUĞUN RESMİNİ YAPABİLİR MİSİN AYKUT?

“Evrenden Torpilim Var”la 100 baskı yapan ve birçok okuyucusunun hayatını değiştiren Aykut Oğut, yeni kitabıyla sahalara dönüyor. ‘Bu Egoları Şişirsek de mi Saklasak?’ adlı kitap, hem matrak hem yol gösterici.

Devamını Oku

29 Ağustos 2014

Reha Muhtar: “Karşıyım” Diyerek Bir Şeyi Çözemezsiniz…

İki gündür Aykut Oğut’un kapağında ayna olan “Benim Kitabımın Adı” isimli yapıtını okuyorum… Bu işlerle ilgilenenlerin iyi bildiği bir konuyu çok iyi anlatmış kitabında Aykut…

Devamını Oku

15 Temmuz 2014

EVREN FOTOKOPİ MAKİNESİDİR, SEN NEYSEN, SANA ONU ÇOĞALTIR

İki yıl önce çıkan ilk kitabı “Evrenden Torpilim Var” 100. baskısını yapan ve hala çok satanlar arasında olan Aykut Oğut’un yeni kitabı 29 Nisan’da kitapçılarda olacak. İlk baskısı 100 bin adet yapılan ve ismi olmayan kitap, hayatın size sunduklarından memnun değilseniz istediklerinizi evrenden doğru istemeyi ve almanın sırrını anlatıyor.

Devamını Oku

07 Temmuz 2014

Torpilli hayat ve aynalı kitap

Uzun yıllar kişisel gelişim kitaplarına bakıp ‘Hep sevgi, çiçek, böcek anlatıyor bunlar’ diye dudak büktüğümü itiraf edeyim. Son yıllarda ise geyik’ olarak tanımlayamayacağım türden kişisel gelişim kitaplarıyla tanıştım. Ne var ki, bunlar da donuk, ruhsuz ve adeta formül kitabı gibi geldi bana.

Devamını Oku