03 Eylül 2014
deneme700x366

 

Ayra’nın Anlamı Nedir ?

Ayra adı AYkut ve esRA’nın birleşiminden meydana gelmiştir.

 

Gittiğimiz her yerde konuştuğumuz bir çok insanın “Ben pozitif olmak için çaba gösteriyorum ama etrafımda herkes negatif” demesi ile, ikimizin de aklında “pozitif insanların bir araya gelebilecekleri” bir web sitesi oluşturma fikri belirdi.

 

Ayratown.com Tarihçesi

2009 yılında bir web site fikrimiz olmasına rağmen, böyle bir yatırımın altına girip girmemekte kararsız iken, Pandora Bilişim, Can Sözeri’nin son derece müteşekkir olduğumuz ısrarları ile başlayan Ayra, ilk olarak ayrasehri.com adı altında sizlerle buluştu. 2013 yılına kadar daha çok kapalı bir grup niteliğinde var olan web sitemiz, şehrimiz; 2013 yılında aldığımız yeni kararlar ile, önce adını ayratown.com olarak değiştirdi ve herkese açık bir hale geldi. 2014 yılının ilk yarısında ise yeni tasarımı, yeni anlayışı ile Coding Media, Mert Hüseyinoğlu liderliğinde açılan ayratown.com, eski binlerce üyesini tekrar kucaklamanın yanında, yeni binlerce üyeye kapılarını da açmış oldu.

 

Ayratown.com Ne Sunuyor?

Şehrimiz sadece pozitif düşünen insanları birleştirmekle kalmıyor. Bu şehri aynı zamanda online kişisel gelişim olarak da düşünebilirsiniz. Bizimle workshoplar yapabilir, seanslar dışında birlikte olmak isteyen, sorularına cevap arayan insanlara her nerede olurlarsa olsunlar ulaşabilirsiniz. Kısacası şehrimize, tüm bunlar ve daha fazlasını yapabileceğiniz harika bir sanal ortam diyebiliriz.

 

Sizlerden gelen soruların arasından seçilenleri, Aykut ve Esra, hazırladıkları Video Bültenler ile cevaplıyorlar.

 

Bütçe hazırlama, vizyon panosu, asistan piramidi, şükürlerimiz gibi online egzersizler ile her gün, kendi kendinize kişisel gelişim yolculuğunuzu yapabilirsiniz. İsterseniz egzersizleri ve sonuçlarını şehir üyeleri ile de paylaşabilirsiniz.

 

Kişisel gelişim sadece bir teknikten ibaret olmadığı için, bir süre önce Esra, yoga ve meditasyon videoları ile şehrimizin Kundalini Yoga eğitimlerini de başlatmış oldu.

 

Amacımız sizlere her zaman kişisel gelişimde kullanabileceğiniz yenilikler, teknikler sağlamaya devam etmek.